Тільки корисна інформація про розвиток завдяки менторству.
Ніякого спаму
Senior Frontend Engineer у Revolut
- чому фронтенд, коли фронтенд, як фронтенд? А ще відповім на запитання по фронтенд-розробці, технологіях та дизайн системі
- чим може займатись фронтенд-спеціаліст? А ще обговоримо роль інженера у продуктовій розробці. Думаю, буде корисно поговорити також про поняття відповідальності та кваліфікації (seniority)
- як розвиватися далі? А ще поговоримо про корисність таких активностей, як open sourcing, tech volunteering, tech writing та public speaking. Можливо ще забажаєте рекомендовані ресурси та літературу?
- як ефективно готуватися до співбесід? А ще поділюсь свіжим досвідом проходження співбесід у європейських компаніях з принциповими особливостями
- як шукати роботу? А ще допоможу з оглядом портфоліо, пет-проектів, резюме та професійних соціальних мереж, як LinkedIn, GitHub. І обіцяю, що це останнє «а ще» - поділюсь порадами стосовно формування власного бренду спеціаліста
- як отримувати задоволення від роботи? 🤪
Займаюсь фронтенд-розробкою за покликом серця, волею долі чи вищих сил. Подобається працювати з інтерфейсами та створювати інтуїтивно зрозумілий і водночас естетично приємний досвід для користувачів.
Переважну частину досвіду займаюсь продуктовою розробкою в стартапах, а у вільний час розвиваю свої open source ідеї та розробляю волонтерські проекти. У минулому я мав можливість попрацювати на великих замовників через український аутсорс, де керував декількома командами розробників та мав досвід публічних виступів на мітапах.
Зараз працюю над дизайн системою у Revolut, а мій основний технологічний стек базується на React, хоча у далекому минулому це була екосистема Angular.
Фронтенд доволі різноманітний, і тому, щоб побудувати власне розуміння що "моє", а що "не дуже" мені довелось багато експериментувати та спробувати цікаві і не дуже речі. Та врешті-решт, залюбки поділюсь з вами своїм досвідом.
Стосовно проведення консультацій, я відкритий як до індивідуальних, так і групових (з командою) форматів з можливістю як регулярних, так і одноразових сесій.
Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.